בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
26/07
2021
20/07
2021
תיבות דואר וירטואליות בדומיין חינמי בשלח מסר
תיבות דואר וירטואליות בדומיין חינמי בשלח מסר
המערכת היחידה בישראל שמאפשרת לכם ליצור תיבות דואר וירטואליות בלחיצת כפתור, פותרת לכם מגוון אתגרים בשליחת הדיוורים, ופותחת בפניכם מגוון רחב של אפשרויות מגניבות!
08/07
2021
05/07
2021
יצירת חתימה ולוגו
יצירת חתימה ולוגו
בשלח מסר אנחנו יכולים ליצור תוכן קבוע שיופיע בראש הניוזלטרים שלנו (לוגו) או בתחתית שלהם (חתימה). השימוש בלוגו/חתימה גם מאפשר לנו ליצור כמה תכנים שונים וכאשר ניצור הודעות - נוכל לבחור באיזה תוכן נרצה שיופיע בראש או בתחתית ההודעה.
04/07
2021
06/07
2021
מערכת ה SMS המחודשת של שלח מסר
מערכת ה SMS המחודשת של שלח מסר
סיפרנו לכם בעבר על יעילות השיווק והפרסום דרך הSMS. כרגע הגיע זמן לראות ולהבין איך בנייה ושליחה של הSMS שלכם נראית מאחורי הקלעים. אז בואו נראה את הצעדים שעליכם לעשות על מנת לבנות SMS שיווקי האיכותי ביותר!
25/07
2021
הודעות SMS: המספר הוירטואלי
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הידעת? בממוצע, כמות הפתיחות להודעת SMS גבוהה ב-80 אחוז מכמות הפתיחות למייל. הודעות SMS הן מדיום שיווקי יעיל, חסכוני ואפקטיבי, שמסוגל להגיע לאזורים בלתי-חדירים בפני מרבית הכלים השיווקיים. בשימוש הנכון, הודעות SMS יכולות להיות הכלי שפורץ לך את הדרך לתודעת הלקוח. בדף זה, נלמד על "מספר וירטואלי", שירות שמאפשר לך לקרוא ולחבר הודעות SMS מתוך החשבון שלך בשלח מסר, לבצע "אוטומציה" (כניסה אוטומטית לקבוצת דיוור כאשר המנוי משיב מילה מסויימת), הסרה ב"השב", ועוד.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות