בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
30/05
2021
ייצוא מנויים ממערכת שלח מסר
ייצוא מנויים ממערכת שלח מסר
במדריך זה תלמדו כיצד ניתן לסנן ולייצא מנויים ממערכת שלח מסר לקובץ אקסל.
20/05
2021
טפסי הרשמה- יצירה,עיצוב והגדרת הטופס בשלח מסר
טפסי הרשמה- יצירה,עיצוב והגדרת הטופס בשלח מסר
מערכת הטפסים החדשה שלנו מאפשרת לנו לנהל יותר בקלות את הטפסים שלנו גם בדפי הנחיתה במערכת עצמה וגם בדפים ואתרים חיצוניים. יצרנו עבורכם מדריך המסביר איזה סוגי טפסים קיימים אצלנו, איך ליצור טופס חדש ומהן האפשרויות לעיצוב והגדרת הטופס.
19/05
2021
הגדרת רשומות SPF/ DKIM/ DMARC בדומיין אישי תחת מערכת שלח מסר
הגדרת רשומות SPF/ DKIM/ DMARC בדומיין אישי תחת מערכת שלח מסר
הטמעת רשומות DNS בניהול הדומיין הינו שלב הכרחי כאשר אתם משתמשים בדומיין האישי שלכם לביצוע שליחות. במדריך זה נראה לכם כיצד ניתן להוציא את הרשומות הדרושות מתוך חשבונכם בשלח מסר.
05/05
2021
המדריך המתקדם לעבודה עם Zapier
המדריך המתקדם לעבודה עם Zapier
באמצעות החיבור בין זאפייר לשלח מסר ושאר מערכות - ניתן לבצע אוטומציות בסיסיות של טריגר > אקשן (זאפים) שעוזרות לנו לסנכרן בין כמה מערכות ולחסוך שעות עבודה מיותרות. במדריך זה תמצאו הרחבות ואפשרויות מתקדמות לעבודה עם זאפייר.
05/05
2021
חיבור בין WooCommerce לבין שלח מסר
חיבור בין WooCommerce  לבין שלח מסר
מה זה WooCommerce ? WooCommerce הוא תוסף (הרחבה) חינמי לוורדפרס המאפשר ליצור חנות וירטואלית בסיסית באמצעותה ניתן למכור למעשה כל דבר בתוך אתרי וורדפרס. התוסף תומך במגוון רחב של כרטיסי אשראי ו-PayPal והוא הפתרון הנפוץ ביותר באתרי וורדפרס כיום למסחר אלקטרוני.
05/05
2021
חיבור בין מערכת כוורת לבין שלח מסר
חיבור בין מערכת כוורת לבין שלח מסר
כיום ניתן לחבר בין מערכת שלח מסר למערכת "כוורת" ישירות בין המערכות. מערכת כוורת הינה מערכת CRM, שע"י התממשקות בינה לבין שלח מסר ניתן: 1. להעביר אנשים מכוורת לשלח מסר בתור מנויים. 2. יצירה ושליחת הודעה לאנשים בכוורת באמצעות שלח מסר.
12/05
2021
סטטיסטיקה - הודעות שנשלחו וסדרות
סטטיסטיקה - הודעות שנשלחו וסדרות
אנחנו צריכים כעסק להתפתח וללמוד מפעולות העבר שעשינו במערכת. אנחנו רוצים ללמוד איך לשלוח דיוור שיגיע וייפתח אצל יותר לקוחות, אנחנו רוצים ללמוד מי התפספס בשליחה האחרונה ומה ניתן לעשות בנידון, אנחנו רוצים לשפר את היחס בין הפעולות שאנחנו עושים בשלח מסר, לתגובת לקוחותינו. לשם כך, קיימת מערכת סטטיסטיקות מפורטת בשלח מסר.
05/05
2021
המדריך המלא לחיבור Zapier לשלח מסר
המדריך המלא לחיבור Zapier לשלח מסר
זאפייר (Zapier) היא פורטל אינטרנטי המקשר בין מאות מערכות אינטרנטיות מכל תחום ומכל העולם, והיא הפורטל הגדול ביותר בעולם ליצירת התממשקויות בין מערכות. מה זה אומר בפועל? - זאפייר מאפשרת לכם לחבר דברים שכביכול לא אמורים להתחבר - פרטי דף סליקה חיצוני לרישום לקורס דיגיטלי, טופס של wordpress ליצירת מנוי בקבוצת דיוור, ועוד. בדף זה תלמדו כיצד מחברים בין זאפייר לבין מערכת שלח מסר.
30/05
2021
יצירת סדרת הודעות
יצירת סדרת הודעות
כולנו יודעים שהרבה יותר קל ורווחי לשמר לקוח קיים מאשר למצוא לקוחות חדשים. לשם כך נצטרך לשמור על רמת עניין גבוהה. איך עושים זאת? הפתרון נורא פשוט- צרו לכם סדרת הודעות אוטומטית במספר שלבים פשוטים. הכוונה היא למספר הודעות הנשלחות בזמנים קצובים לבחירתכם (כל שלושה ימים, פעם בשבוע, פעם בחודש) שמטרתן לשמר את מערכת היחסים עם הלקוח.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות