בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
05/05
2021
המדריך המתקדם לעבודה עם Zapier
המדריך המתקדם לעבודה עם Zapier
באמצעות החיבור בין זאפייר לשלח מסר ושאר מערכות - ניתן לבצע אוטומציות בסיסיות של טריגר > אקשן (זאפים) שעוזרות לנו לסנכרן בין כמה מערכות ולחסוך שעות עבודה מיותרות. במדריך זה תמצאו הרחבות ואפשרויות מתקדמות לעבודה עם זאפייר.
05/05
2021
חיבור בין WooCommerce לבין שלח מסר
חיבור בין WooCommerce  לבין שלח מסר
מה זה WooCommerce ? WooCommerce הוא תוסף (הרחבה) חינמי לוורדפרס המאפשר ליצור חנות וירטואלית בסיסית באמצעותה ניתן למכור למעשה כל דבר בתוך אתרי וורדפרס. התוסף תומך במגוון רחב של כרטיסי אשראי ו-PayPal והוא הפתרון הנפוץ ביותר באתרי וורדפרס כיום למסחר אלקטרוני.
05/05
2021
חיבור בין מערכת כוורת לבין שלח מסר
חיבור בין מערכת כוורת לבין שלח מסר
כיום ניתן לחבר בין מערכת שלח מסר למערכת "כוורת" ישירות בין המערכות. מערכת כוורת הינה מערכת CRM, שע"י התממשקות בינה לבין שלח מסר ניתן: 1. להעביר אנשים מכוורת לשלח מסר בתור מנויים. 2. יצירה ושליחת הודעה לאנשים בכוורת באמצעות שלח מסר.
05/05
2021
המדריך המלא לחיבור Zapier לשלח מסר
המדריך המלא לחיבור Zapier לשלח מסר
זאפייר (Zapier) היא פורטל אינטרנטי המקשר בין מאות מערכות אינטרנטיות מכל תחום ומכל העולם, והיא הפורטל הגדול ביותר בעולם ליצירת התממשקויות בין מערכות. מה זה אומר בפועל? - זאפייר מאפשרת לכם לחבר דברים שכביכול לא אמורים להתחבר - פרטי דף סליקה חיצוני לרישום לקורס דיגיטלי, טופס של wordpress ליצירת מנוי בקבוצת דיוור, ועוד. בדף זה תלמדו כיצד מחברים בין זאפייר לבין מערכת שלח מסר.
04/05
2021
חיבור והטמעת טפסי Poptin בשלח מסר
חיבור והטמעת טפסי Poptin בשלח מסר
מה זה בכלל פופטין? פופטין (Poptin) היא מערכת ליצירת ווידג'טים ופופאפים (הודעות מרחפות שיופיעו באתר האינטרנט שלכם), המאפשרים רישום קל ופשוט של מנויים למערכת לשם שיפור יחסי ההמרה בין כמות הגולשים הנכנסים לאתרכם לכמות הגולשים שנרשמים למאגר המנויים שלכם. אך שיפור אחוזי המרה היא רק תחילת תהליך המשפך השיווקי. כעת פרטי הלקוח צריכים להכנס למערכת השיווקית שלכם בשלח מסר שתאפשר לכם לשלוח אליו את המסרים הממוקדים שבניתם, לנהל את המידע אודות הלקוח ולהשלים את תהליך הרכישה ולקדם אפסיילים חדשים. 
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות