בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
10/07
2016
יצירת סדרת הודעות
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
לעיתים נרצה ליצור "מייל אוטומטי" - הודעת דוא"ל שתישלח למשתמש מיד לאחר שהוא נרשם בטופס. הפיצ'ר "סדרת הודעות" מאפשר לנו ליצור הודעה כזו. כמו כן, סדרת הודעות יכולה לכלול בתוכה גם מיילים מתוזמנים לתקופות שונות, המתחילות מהרגע שבו המשתמש נכנס למערכת. דף זה ילמד אתכם כיצד ליצור סדרת הודעות, וכיצד לחבר אותה לקבוצת דיוור ייעודית. בנוסף, נלמד כיצד יוצרים הודעה חדשה בסדרה, ומתזמנים אותה לצרכינו.
03/07
2016
קישור העברה מקבוצה לקבוצה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
כאשר משתמש כלשהו מקבל הודעת דוא"ל דרך מערכת שלח מסר, לא מדובר רק בהעברה חד-צדדית של אינפורמציה. דרך הודעות דוא"ל שלנו, המנויים שלכם יכולים לרשום את עצמם לקבוצת דיוור לבחירתכם וגם להימחק מהקבוצה הקודמת שלהם - בלחיצת כפתור. בדף זה, תלמדו כיצד להוסיף "קישור ההעברה" לדיוור שלכם, ולאפיין את הפעולות שהוא יבצע.
03/07
2016
יצירת פניה אישית
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
לפעמים, כל מה שצריך כדי להגיע ללב הלקוח הוא "טאץ' אישי". מערכת שלח מסר מאפשרת לכם לפנות לכל מנוי בפנייה אישית, על-ידי הוספת מידע מפרטי המשתמש שלו (כגון שם פרטי, גיל וכו') לטקסט הודעת הדוא"ל שברצונכם לשלוח לו. בדף זה תלמדו כיצד לבצע זאת.
07/07
2016
הוספת סרטון YouTube להודעה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
סרטוני וידאו הם המילה האחרונה באופנת השיווק באינטרנט, וכלי שימושי ואהוד להדרכות, הרצאות, וובינרים ועוד. בדף זה תלמדו כיצד להוסיף סרטון לדיוורים ולדפי הנחיתה שלכם, כיצד לעצב את חלון הסרטון, ועל אפשרויות הנגינה השונות שעומדות לרשותכם.
05/07
2016
יצירת עוגן
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
מערכת שלח מסר מאפשרת לכם ליצור עוגן - קישור בין טקסט או תמונה, לטקסט במיקום אחר באותה ההודעה. דף זה ידריך אתכם כיצד להקים ולעצב עוגן בהודעות הדוא"ל שאתם שולחים.
10/07
2016
הוספת תמונה להודעה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הוספת תמונות להודעות הדוא"ל שלכם מתבצעת בדרך פשוטה ונהירה. בדף זה תלמדו כיצד מעלים תמונה למערכת, עורכים אותה, מחליפים תמונה בתמונה אחרת, ומצמידים קישור לתמונה.
10/07
2016
מחיקת מנויים מקבוצת דיוור
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
יהיו מקרים בהם תרצו למחוק מנויים מקבוצת דיוור מסויימת, מכלל המערכת, או אפילו קבוצת דיוור שלמה - מערכת שלח מסר מאפשרת לכם לבחור בין מחיקה של המנויים מקבוצת הדיוור בלבד או מכלל המערכת.
10/07
2016
ייבוא מנויים מקובץ Excel
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הזנה ידנית של רשימה ארוכה של כתובות דוא"ל היא נחלת העבר - מערכת שלח מסר מאפשרת לכם להעביר קבצי Excel למערכת שלנו, גם מרשימות התפוצה של תיבות הדוא"ל שלכם. כאן תראו כיצד להזין את הקובץ למערכת, ומה האפשרויות העומדות בפניכם ביבוא מנויים.
27/07
2016
שיווק נכון באמצעות רשימת דיוור
רשימת דיוור הפכה בשנים האחרונות לכלי שיווק אפקטיבי ויעיל בקרב בעלי עסקים רבים, אך עדיין, רוב בעלי העסקים אינם יודעים כיצד לשווק נכון לרשימה ואיך לתעל שיווק באמצעות רשימות דיוור ללקוחות משלמים.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות