בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
08/04
2021
08/04
2021
איך להטמיע "קישור קסם" בטופס של דף הנחיתה?
איך להטמיע "קישור קסם" בטופס של דף הנחיתה?
מהו "קישור קסם" ולמה אנחנו צריכים אותו? קישור קסם הינו למעשה פעולת הטמעת הפרטמטרים האישיים של המנויי שלנו בתוך הטופס שהכנסנו לדף הנחיתה. הדבר נועד על מנת ליצור פנייה אישית וישירה למנוי שלנו, ולהקל עליו בתהליך הרישום לטופס. פעולה זאת גם משפרת משמעותית את "אחוזי ההמרה" של אותו הדף/טופס. ובשפה פשוטה: הטמעת "קישור קסם" בדף הנחיתה, מאפשר לנו למשוך מידע שנמצא במערכת על במנוי, כך שלא יצטרך לרשום שוב את פרטיו כדי להרשם בדף נחיתה, כך שהנתונים (לדוגמא דוא"ל, סלולארי, שם וכו' ) יופיעו כבר בתוך השדות של טופס.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות