בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
28/04
2021
ייבוא מנויים מקובץ אקסל למערכת שלח מסר
ייבוא מנויים מקובץ אקסל למערכת שלח מסר
אנו מאפשרים במערכת שלח מסר לייבא רשימת מנויים מתוך קובץ אקסל לתוך המערכת ויצירת קבוצת דיוור עבורם באותו התהליך, או צירוף המנויים לקבוצות דיוור שכבר יצרתם. תהליך זה הוא פשוט מאוד, ופעולה זאת מסייעת ומקצרת את התהליך הוספת המנויים באופן ידני, בעיקר אם כבר מגיעים עם מאגר קיים של מנויים שהיה קיים לכם בעבר ומדובר במסה של מנויים. במדריך הזה תמצאו את הצעדים כיצד לייבא מנויים מקובץ אקסל קיים אל תוך מערכת שלח מסר.
27/04
2021
הטמעת סרטון Vimeo במערכת שלח מסר
הטמעת סרטון Vimeo במערכת שלח מסר
שימוש בסרטוני וידאו הם המילה האחרונה באופנת השיווק באינטרנט, וכלי שימושי ואהוד להדרכות, הרצאות, וובינרים ועוד. בדף זה תלמדו כיצד להוסיף סרטון לדיוורים, דפי הנחיתה ולקורסים שלכם. וכיצד לעצב את חלון הסרטון, ועל אפשרויות הנגינה השונות שעומדות לרשותכם. בהדרכה זו תלמדו כיצד לצרף סרטון מ- Vimeo להודעות המייל שלכם.
20/04
2021
אוטומציה בין שלח מסר לדפי סליקה
אוטומציה בין שלח מסר לדפי סליקה
השימוש בדף סליקה במערכת שלח מסר, נכנס לקטגוריה של התממשקות בין המערכת שלנו לבין מערכות חיצוניות. חשוב להבין כי את דף הסליקה מקימים דרך חברות הסליקה כמו קארדקום (אישורית זהב) ואינוויס (invoice4u), ולאחר שהוקמו וקושרו למערכת שלח מסר, ניתן להיעזר במדריך הבא בכדי לבדוק את הפעילות של הלקוחות המשלמים, ואף ליצור אוטומציה מדף הנחיתה שלכם לדף הסליקה.
19/04
2021
הטמעת טופס של שלח מסר באלמנטור
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הטמעת טופס של שלח מסר באלמנטור
לעיתים נרצה שטופס ההרשמה שיצרנו ללקוחותינו, יופיע גם בתוך האתר האישי שלנו. אם אנחנו משתמשים באלמנטור ובוורדפרס, נוכל להטמיע את אותו טופס הרשמה אשר כבר מקושר לקבוצת הדיוור שלנו. או להבדיל אם נרצה ליצור טופס חדש ולהטמיע אותו באתר, נפעל לפי המדריך הבא:
08/04
2021
איך להטמיע "קישור קסם" בטופס של דף הנחיתה?
איך להטמיע "קישור קסם" בטופס של דף הנחיתה?
מהו "קישור קסם" ולמה אנחנו צריכים אותו? קישור קסם הינו למעשה פעולת הטמעת הפרטמטרים האישיים של המנויי שלנו בתוך הטופס שהכנסנו לדף הנחיתה. הדבר נועד על מנת ליצור פנייה אישית וישירה למנוי שלנו, ולהקל עליו בתהליך הרישום לטופס. פעולה זאת גם משפרת משמעותית את "אחוזי ההמרה" של אותו הדף/טופס. ובשפה פשוטה: הטמעת "קישור קסם" בדף הנחיתה, מאפשר לנו למשוך מידע שנמצא במערכת על במנוי, כך שלא יצטרך לרשום שוב את פרטיו כדי להרשם בדף נחיתה, כך שהנתונים (לדוגמא דוא"ל, סלולארי, שם וכו' ) יופיעו כבר בתוך השדות של טופס. בסוף המדריך נגלה לכם קסם נוסף, כיצד ניתן להטמיע את קישור הקסם, גם בתוך SMS!
19/04
2021
יצירת קבוצת דיוור
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
יצירת קבוצת דיוור
קבוצת דיוור (או רשימת תפוצה) היא קבוצת המנויים אליהם אתם מעוניינים לדוור דיוורים ספציפיים. למשל, דוא"ל עם הכותרת "טיפים לבישול" יישלח לקבוצת דיוור בשם "בשלנים". במדריך זה, נציג לכם כיצד ליצור קבוצת דיוור, להוסיף אליה מנויים, להעביר מנויים בין קבוצות באמצעות אוטומציה, ולארגן אותם - בדרך יעילה ואינטואיטיבית.
19/04
2021
הטמעת טפסים בוורדפרס - Wordpress
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הטמעת טפסים בוורדפרס - Wordpress
מערכת Wordpress מאפשרת לכם להטמיע טפסי הרשמה של מערכת שלח מסר בתוך האתר שלכם. בצורה זו, כל מי שמשאיר פרטיו בטופס יעודכן אוטומטית ברשימת המנויים שלכם. בדף זה, תלמדו כיצד הדבר מתבצע.
19/04
2021
הדרכה לחיבור מסוף אישורית זהב (קארדקום) לשלח מסר
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הדרכה לחיבור מסוף אישורית זהב (קארדקום) לשלח מסר
דף סליקה - חלון אינטרנט בו ניתן לבצע רכישה של מוצר או שירות, לאחר השארת פרטים מזהים כגון מספר ותוקף כרטיס האשראי. מערכת שלח מסר מאפשרת לכם להטמיע דפי סליקה ישירות בתוך דף הנחיתה שלכם - כך שהלקוחות שלכם יוכלו לבצע תשלום כבר מדף הנחיתה. בדף זה, תלמדו כיצד להטמיע דף סליקה של מערכת אישורית זהב (קארדקום).
18/04
2021
יצירת שדה REF (מקור הגעה) בטופס של דף נחיתה
יצירת שדה REF (מקור הגעה) בטופס של דף נחיתה
מהו למעשה שדה REF ומדוע אנו צריכים אותו? שדה REF מהמילה (Reference) מאפשר לך לדעת את המקור דרכו הגיע המנוי שנרשם בטופס ההרשמה שלך. באמצעות שדה REF, יש לך את היכולת לעקוב אחרי דפי הנחיתה שפיזרת במקומות שונים ברשת, ולדעת מאיזה קישור נרשמו אליך הכי הרבה מנויים - פייסבוק, האתר האישי שלך, באנר פרסומי וכו'.
26/04
2021
יצירת הודעת מענה אוטומטית לנרשמים בטופס
יצירת הודעת מענה אוטומטית לנרשמים בטופס
לרוב נרצה שכאשר הלקוחות שלנו נרשמים בטופס הרשמה שבנינו, הם יקבלו מיד עם ביצוע ההרשמה "מייל אוטומטי", או ליתר דיוק - ניוזלטר עם מידע נוסף. פעולה זאת יוצרת את היחס האישי בינינו לבין הלקוחות שלנו כחלק מתהליך הדיוור. במערכת שלח מסר ניתן לעשות זאת בקלות, ובנוסף לשייך את הנרשמים שלנו לקבוצת דיוור המקשורת לסדרה כך שנוכל לתחזק את הקשר עם לקוחותינו באופן רציף.
25/04
2021
הטמעת סרטון Youtube במערכת שלח מסר
הטמעת סרטון Youtube במערכת שלח מסר
שימוש בסרטוני וידאו הם המילה האחרונה באופנת השיווק באינטרנט, וכלי שימושי ואהוד להדרכות, הרצאות, וובינרים ועוד. בדף זה תלמדו כיצד להוסיף סרטון לדיוורים, דפי הנחיתה ולקורסים שלכם. וכיצד לעצב את חלון הסרטון, ועל אפשרויות הנגינה השונות שעומדות לרשותכם. בהדרכה זו תלמדו כיצד לצרף סרטון מ YouTube להודעות המייל שלכם.
28/04
2021
יצירת עוגן בדף נחיתה בשלח מסר
יצירת עוגן בדף נחיתה בשלח מסר
מערכת שלח מסר מאפשרת לכם ליצור עוגן - קישור בין טקסט או תמונה, לטקסט במיקום אחר באותו הדף. דף זה ידריך אתכם כיצד להקים ולעצב עוגן בדפי הנחיתה שלכם.
29/04
2021
הוספה ומחיקת מנויים מקבוצת דיוור בשלח מסר
הוספה ומחיקת מנויים מקבוצת דיוור בשלח מסר
במקרים בהם תרצו להוסיף או למחוק מנויים מקבוצת דיוור מסויימת, מכלל המערכת, או אפילו קבוצת דיוור שלמה. מערכת שלח מסר מאפשרת לכם לעשות זאת במספר דרכים, במדריך זה נציג לכם את הדרכים השונות להוספת/מחיקת מנויים מהמערכת.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות