בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
24/01
2012
יצירת חתימה/ לוגו
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
ברבים מהניוזלטרים והקמפיינים, ניתן למצוא לוגו (בלוק קבוע בחלק העליון של ההודעה) ו/או חתימה (בלוק קבוע בתחתית ההודעה). בדף זה תראו כיצד יוצרים לוגו/חתימה קבועים, וכיצד מעתיקים אותם בקלות לכל דיוור שאתם שולחים.
23/01
2012
יצירת טבלה בעורך
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
כאשר עובדים על העורך הישן של המערכת, מומלץ לעשות שימוש בטבלה - טבלה מסייעת בעריכה ומיקום של מלל ותמונות בגוף ההודעה. בדף זה, תלמדו כיצד במספר שלבים פשוטים יוצרים טבלה ומשתמשים בה.
09/01
2012
ייצוא מנויים מתיבת הדואר האישית
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הזנה ידנית של רשימה ארוכה של כתובות דוא"ל היא נחלת העבר - מערכת שלח מסר מאפשרת לכם להעביר קבצי Excel למערכת שלנו, גם מרשימות התפוצה של תיבות הדוא"ל שלכם. כאן תראו כיצד לייצא רשימת תפוצה מתיבת דוא"ל.
25/01
2012
סוגי שדות המנויים במערכת
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
מערכת שלח מסר מאפשרת לכם ליצור תמונה מלאה של הלקוח שלכם, באמצעות שדות מידע מגוונים - החל מטקסט פשוט, תאריך, בחירה מרובה ועוד. בדף זה תמצאו את רשימת כל סוגי השדות הקיימים במערכת.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות