בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
חזור ◂
6/6
2021
הגדרת כתובת השולח במערכת שלח מסר

בחשבונכם בשלח מסר ניתן להגדיר מספר כתובות שולח, וזאת על מנת שתוכלו להגדיר לכל הודעה שם שולח שונה,אם תרצו. 

שימו לב שבמידה ויש לכם דומיין אישי, תמיד מומלץ להשתמש בו ככתובת שולח. וזאת מאחר וכאשר אתם מגדירים כתובת שולח בעל דומיין ציבורי, יש יותר סיכוי שההודעות שתשלחו יעבור לתיקיית הספאם, מאשר כאשר תשתמשו בדומיין אישי.

**שימו לב- כאשר אתם מוסיפים כתובת שולח, חובה לאשר כתובות שליחה חדשות במייל. ללא אישור, לא יתאפשר שימוש בכתובת.

אז בואו נתחיל!


1. היכנסו להגדרות> כלים> כתובת השולח:

2. לאחר מכן, בכדי להוסיף כתובת חדשה נלחץ על כפתור "הוסף חדש":

3. ייפתח לנו חלון פרטי הכתובת: שם נזין את שם השולח, כתובת השולח (מייל ציבורי/ מייל דומיין אישי), נוסיף כתובת מייל להשבה (לאן שנרצה שיכנסו המיילים שהלקוחות משיבים לנו). נזין את הכתובת העסק ולסיום נלחץ על "הוסף".

4. לאחר שהוספנו כתובת חדשה, נוכל לראות אותה ברשימת הכתובות. אך לפני שנוכל להשתמש בה, יש להיכנס לתיבת הדואר הנכנס שלכם במייל, ולאשר את השימוש בכתובת. 

5. לאחר שאישרתם את השימוש בכתובת, תוכלו לראות שהכתובת שהוספנו מופיעה עם "מאושר לשליחה" בירוק. ניתן גם להגדיר את הכתובת שהוספתם ככתובת ברירת המחדל של החשבון שלכם. 

6. במידה ותרצו לערוך את אחת מהכתובות שלכם, יש ללחוץ על כפתור העיפרון (עריכה) על מנת להיכנס לפרטי הכתובת ולערוך אותם. ** שימו לב- לא ניתן לערוך את כתובת השולח, רק את הפרטים הנוספים של הכתובת כמו שם השולח, כתובות העסק וכו...


 

שימוש בכתובת השולח בשליחה:

הוסף תגובה
תגובה
שם
פרסם את התגובה
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות