בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
חזור ◂
11/1
2018
הודעות SMS: ביאור מושגים, התאמת חבילת מסרונים צרכי המשתמש ורכישת חבילת SMS
קטגוריות:

ביאור מושגים הנוגעים להודעות SMS:

מנויים = נמעני הדיוור המוזנים אצלך במערכת.
תווים = כל סימן טקסט: אותיות, סימני פיסוק, מספרים, רווח וירידת שורה.
הודעות = כל הודעת SMS היא למעשה מיצג של רצף של תווים, שמספרם נקבע לפי חבילה לפיהה נרכשה: 70 תווים, 140 תווים, 210 תווים (כל הודעה). מכונה בחברות הסלולאר: "מקטעים".
מסרון = המילה העברית התקנית להודעת SMS. מסרון אחד יכול להיות מורכב ממספר הודעות / מקטעים. מהצד של המנוי, המסרון כולו מקשה אחת ורציפה.
בטרם ניגשים להליך רגישת חבילת SMS, יש לקחת בחשבון כי:
מדובר בהודעת SMS ולא הודעת MMS - ניתן לשלוח הודעות טקסט (עם קישורים לאתרים) בלבד.
הודעת ה-SMS הנשלחת דרך שלח מסר, תהא בעלת מספר מזוהה מצד השולח - ההודעה תצא ממספר טלפון מוגדר בכתובת השולח / מספר וירטואלי, ויהיה זמין למנויים המקבלים את ההודעה.
בטרם שליחת הודעת SMS דרך שלח-מסר, יש להגדיר בחשבונך, מספר טלפון לשליחת הודעות SMS המוזן בכתובת השולח (ניתן להכנס ולבדוק הדבר דרך: הגדרות > כלים > כתובת השולח), או מספר וירטואלי.

 

אז, לפני הכל: איך אני יודע מה החבילה המתאימה לי?

כאשר לוחצים על כותבת "הודעות SMS" בתפריט העליון שבחשבונך, מגיעים לדף אשר מציג את ייתרת כמות הודעות ה-SMS שברשותך ואפשרויות רכישה של חבילות הודעות SMS לשליחה. אולם, עצם ידיעת ייתרת ההודעות שברשותי אינה מספיקה בכדי לדעת האם מדובר בחבילה המתאימה לי כעת כשולח המסרון, ייתכן כי כל מסרון אחד שתשלחו ללקוח, יהא מורכב מ-2 הודעות, כך שלמעשה צריך לרכוש פי 2 הודעות מכמות המנויים אליהם אני מתכוון לשלוח.
על כן, מומלץ ראשית להכנס ל- הודעות SMS (בתפריט עליון) > הודעה חדשה 2.0 (בתפריט הימני)
  יש למלא בתיבת "טקסט ההודעה", את תוכן הדברים שהנך מעוניין לשלוח למנוייך.
  מתחת לתיבת הטקסט, ישנם שני מונים, אשר סופרים את מספר התווים בהם נעשה שימוש במסרון זה, ומספר ההודעות / מקטעים, בהם נעשה שימוש בהודעה זו.
  בהתאם למספר התווים וההודעות, הקיימים במסרון זה, נדע לבצע רכישה נכונה של חבילת הודעות ה-SMS.
  צריך רק לקחת בחשבון שבמידה והנך בעניין לשלוח מסרון ל-500 מנויים, והמסרון הגיע לסך תווים של 2 הודעות - עליך לרכוש חבילה של 1000 מסרונים לפחות, בכדי שהודעה זו תגיע לכלל הלקוחות באופן תקין.

 

עכשיו שאני יודע איזו חבילה מתאימה לי, איך רוכשים?

הצעדים הנרכשים ממך לשם רכישת חבילת SMS הם פשוטים מאוד ומתחילים בלחיצה על: "הודעות SMS" בתפריט העליון:
על הבאנר האפור יש לבחור את גודל ההודעה (כמות התווים בהודעה / מקטע) בחבילת אסמס שהנך מעוניין: 70 תווים, 140 תווים, 210 תווים.
לאחר בחירת גודל החבילה, יש לבחור את כמות ההודעות הנך מעונין לרכוש בחבילה (יש לשים לב כי ככל שרוכשים יותר הודעות, כך העלות באגורות פר הודעה יורדת).
עם בחירת מספר ההודעות, ניתן לגלול המסך למטה ולראות כי יש למלא את פרטיך בכדי לבצע רכישה של החבילה.
לאחר הרכישה יש להמתין כמספר דקות אחדות ואז ניתן יהיה לראות כי התעדכנה יתרת הודעות ה-SMS שבחשבונך (ע"י לחיצה על "הודעות SMS" > "יתרת חבילות" בתפריט הימני).
 
הוסף תגובה
תגובה
שם
פרסם את התגובה
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות