בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
חזור ◂
1/8
2022
אוטומצית העברות בין קבוצות דיוור
אוטומצית העברות בין קבוצות דיוור

אוטומצית העברות בין קבוצות דיוור

 

בעמוד הצפיה בקבוצות דיוור, לחצו על לחצן העריכה (סימן העפרון) בשורה של קבוצת הדיוור ממנה אתם רוצים לבצע את ההעברות האוטומטיות.

בעמוד שיפתח לכם, לחצו על הלשונית "אוטומצית העברות".

בעמוד הזה תוכלו ליצור העברות שיבוצעו החל מיום לאחר ההרשמה לקבוצת הדיוור, אחת אחרי השניה.

בראש הרשימה תוכלו לסמן את המשבצת "לאחר הוספת המנוי לקבוצה הבאה, הסר אותו מקבוצה זו." סימון של המשבצת הזו יגרום למנוי שסיים את כל שרשרת ההעברות - לצאת מהקבוצה הנוכחית.

לאחר כל השינויים - לחצו על "שמור".

"אם אני רוצה שמנוי יעבור מקבוצה ראשונה לקבוצה שניה ואז לקבוצה שלישית וכך הלאה, ושאחרי כל העברה הוא יצא מהקבוצה הנוכחית שנמצא בה, לא רק בהעברה האחרונה?"

כל מה שצריך לעשות במקרה הזה, הוא העברה אחת בכל קבוצה. בקבוצה א' - להעביר את המנוי לקבוצה ב' ואז לסמן שהמנוי יצא מהקבוצה בסוף ההעברה.

לאחר מכן בקבוצה ב' להגדיר את אותו הדבר, אבל ההעברה תהיה לקבוצה ג'.

וכך הלאה...

הוסף תגובה
תגובה
שם
פרסם את התגובה
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות