בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
חזור ◂
29/11
2021
Sendmsg-API
Sendmsg-API

API

API - Application Programming Interface הוא בעצם רשימת פעולות שניתן לבצע בחשבון בשלח מסר באמצעות שליחת פקודות בקוד במקום באמצעות לחיצה על העכבר והמקלדת בדפדפן בחיבור לחשבון.

לדוגמה - ליצור מנוי חדש (ליצור כרטיס מנוי בבת אחת עם כל המידע שרוצים להכניס אליו
כמו דוא"ל, שם, סלולרי וכו'..)
או למשל שליחה של ניוזלטר (ליצור ניוזלטר עם קוד HTML מוכן מראש של הניוזלטר עצמו,
הזנה של המנויים או הקבוצות לשלוח להם את הניוזלטר, תזמון השליחה וכו').

השימוש בAPI גם יכול לסייע לכם אם יש לכם אתר או תוכנה שפיתחתם ואתם מעוניינים שבלחיצת כפתור, או במילוי פרטים במקום ייעודי שיצרתם - שיקרו הפעולות בתוך החשבון שלכם בשלח מסר.

לדוגמה - יש לי פורום ובשביל להגיב בו - יש צורך ליצור חשבון עם מייל, שם, טלפון ליצירת קשר וכו' - ואני רוצה שמי שנרשם בפורום, גם יכנס לקבוצת הדיוור שלי בחשבון שלח מסר בשם "רשומים בפורום" כי אני רוצה לשלוח להם עדכונים רלוונטיים בנוגע לפורום.
באמצעות API, אוכל לקחת את המידע שהנרשמים בפורום ממלאים בהרשמה שלהם בפורום ולהזין אותו לקוד בתבנית ייעודית ולשלוח לשלח מסר את המידע באמצעות הAPI.
כל זה כמובן יתבצע באופן אוטומטי לאחר שאגדיר זאת.

 

לינקים לתמיכה:

דוקומנטציה בAPI

דיווח תקלות בAPI
 

הוסף תגובה
תגובה
שם
פרסם את התגובה
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות