בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
חזור ◂
21/3
2016
המדריך לשליחת SMS אפקטיבי
קטגוריות:
כל אדם היום צמוד לסלולר כי מה לעשות, היום זו הדרך שבה אנו מתקשרים עם העולם. מכשירים מגניבים, אפליקציות מיוחדות הן כבר חלק משגרת היום יום, אך האם חשבתם פעם מה כוחו של SMS פשוט ?

כיום כמעט כל אדם משתמש בהודעות SMS לצרכים שונים באופן יומיומי. כל אדם כותב כחמש הודעות ומקבל כחמש הודעות ביום לפחות!

שימוש ב SMS כבר הפך נפוץ מאד בקרב אנשים, וגם בקרב בעלי עסקים לשם העברת הודעות, קביעת פגישות ועוד. כיום קיימים שימושים בהודעת SMS במערכת דיוור, ע"י בעלי עסקים המעוניינים לשמר לקוחות, ולהגיע אל לקוחותיהם באופן מהיר, פשוט, נוח, ומעודן.

איך זה עובד לטובת העסק שלי?


  • שליחת הודעה בSMS  היא שיטת שיווק קלה, פשוטה, מהירה, יעילה וזולה באופן כללי, ובוודאי כאשר משווים אותה לאפשרויות פרסום ושיווק אחרות (כמו נציגי שיווק, פרסומות במדיה האלקטרונית, שלטי חוצות, העלאת סרטונים לרשת וכד'). כאשר משתמשים במערכת דיוור, השליחה למספר רב של לקוחות נעשית בלחיצת כפתור! מקסימום לקוחות במינימום זמן!
 
  • יחד עם זאת, חשוב לזכור את השפעתו ועוצמתו הרבה של ה SMS. לפיכך יש לעשות בו שימוש זהיר, מדוד ומחושב. שליחת אס אם אס בתדירות גבוהה לאותו לקוח עלולה להטריד אותו ובעקבות כך להבריח אותו. גם נוסח ההודעה צריך להיות מתאים ושיווקי על מנת לגרות ולעודד את הלקוחות.
    זכרו כי הודעות SMS מוגבלות בנפח התוכן – על כן עליהן להיות קצרות וקולעות!
 
  • שליחת SMS ממערכת דיוור מצוינת להעברת הודעות המזמינות לפעולה. מערכת דיוורSMS  תופסת את האדם היכן שהוא נמצא. לא צריך לחכות עד שהלקוח יפתח את הדואר האלקטרוני, הוא מקבל את ההודעה במקום ומגיב מיידית.
 
  • באמצעות שליחת הודעות SMS ניתן להזכיר ללקוח על תור שקבע, טיפול שאמור להתבצע, פגישה שנקבעה ללקוח, חידוש מנוי וכד'. באופן הזה אנו יודעים כי תזכרנו את הלקוח מבלי לגזול זמן רב מזמנו ובלי להטריד אותו טלפונית.
    בנוסף, דיוור אלקטרוני באמצעות הודעות SMS מאפשר גם שליחת ברכה לכל הלקוחות לרגל ראש השנה או כל חג אחר, מבצע, אירוע, השקה וכל הודעה אחרת, וכמובן ברכה אישית לכבוד יום ההולדת.
 
  • בעזרת מערכת דיוור SMS, ניתן לשלוח הודעות SMS כהזמנה לכל העובדים לכנס עובדים, אירוע או מסיבה בחברה, אוהודעת עבודה כלליות לכל העובדים (למשל: "בזכותכם גדל מחזור המכירות השנה! כל הכבוד על העבודה הקשה"! או "לצערנו אנו בפער של 200 לקוחות יחסית לשנה החולפת. זה הזמן להשקיע ולעבוד במרץ על מנת לסגור את הפער".).
 
שליחת הודעות SMS באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני היא דרך קלה ויעילה להגיע למספר רחב של לקוחות ולהגדיל את המכירות, ולחזק את הקשר האישי עם העובדים והלקוחות. לכן אין פלא כי הטרנד של שליחת הודעות SMS באמצעות מערכת דיוור הפכה לכלי עבודה של שיווק ופרסום, חשוב בכל בית עסק, בייחוד היום, כאשר הודעות SMS מהוות כלי תקשורת כה חשוב, אישי ובעל השפעה על רובה ה-כמעט מוחלט של אוכלוסיית הצרכנים.
 
 
הוסף תגובה
תגובה
שם
פרסם את התגובה
andrey-developer
9/10/2014
tring to comment trough mobile vertion.
developer
9/10/2014
another mobile comment
test
9/11/2014
test
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות